Acasă căi de atac pentru unghii frumoase și bine întreținute

foto1Wskazówki dotyczące pielęgnacji piękne i zadbane paznokcie nie spiesz się natychmiast potrzebne do profesjonalnego manicure. Istnieje wiele tanich i praktycznych środków domu można wyczarować za pomocą których zdrowy połysk na paznokciach. Również przeciwko popękane i kruche paznokcie domowe środki od kuchni ogród i pomóc.

Pochodzenia środków zaradczych dla pięknych i zadbanych paznokci

Twoje paznokcie są łamliwe lub odbarwione lub cierpisz na suchych, szorstkich rękach? Wtedy można spróbować go tylko raz z jednym ze sprawdzonych domowych sposobów, zanim kupisz produkty z apteki lub nawet zrobić profesjonalny manicure. Podczas długo trwających objawów lub problemów medycznych, takich jak grzybica paznokci lub głębokiego końce pęknięć jednak należy zwrócić się do lekarza.

Wskazówka: dodaj sok z cytryny jako narzędzia ogólnego Przeznaczenia

Pomocna Wskazówka, aby zawsze mieć kilka świeżych cytryn w domu. Bo cytryn nie działa tylko są bogate w zdrowe witaminy c. sok z cytryny jako domowe środki nawet na brzydkich plam na paznokciach, wśród których szczególnie narażone są osoby palące. Nadal Tarcie sprawia, że z wewnętrzną stroną skórki z cytryny ręce gładkie i oczyszcza skórę. Wskazówka: dodaj sok z cytryny w połączeniu z proszkiem do pieczenia ciemne palce można wybielić paznokcie. Ale uważaj: Używasz kwaśny sok zawsze tylko w małych dawkach.

foto2

Nowy blask dla twoich paznokci

Sprawdzony ludowy środek, aby odświeżyć swoje paznokcie, to stary, dobry wazelina. Oni smarują paznokcie rano i wieczorem, a już wkrótce pokaże poprawę. Ponadto, można masować również oliwa z oliwek lub gliceryna na paznokcie. Wskazówka: Przed snem bawełniane rękawiczki idą ciągnąć przez ustalony cremten palec, wtedy twoja skóra stanie się jeszcze bardziej miękkie i krem może łatwiej przenieść się w paznokcie.

Pochodzenia środków zaradczych dla wzmocnienia paznokci

Jeden region cieszy Wskazówka, rano i wieczorem herbata z liści Pokrzywy i diatomit przygotować. Można gotować na każdy łyżkę liści pokrzywy z jedną szklanką wody, nalegać wywar pięć minut i rozpuścić jedną-dwie tabletki w nim krzemionka. Od wewnątrz krzem zawarty wzmacnia paznokcie. Dobrze dla mocnych paznokci oraz cyny trawa lub. Ciepłe moczenie rąk przed manicure sprawia, że paznokcie stają się miękkie i zapobiega ich fragmentów.